Zakupy Grupowe - Vouchery

Bezpłatne wsparcie dla jaworznickich przedsiębiorców!

 

 

 

Drodzy, chciałbym w tym trudnym czasie zaoferować bezpłatną pomoc jaworznickim przedsiębiorcom.

 

Oferuję kompleksową pomoc w przeniesieniu biznesu/działalności do świata wirtualnego. Pomoc jest skierowana do firm, które w wyniku epidemii nie mogą prowadzić swojej działalności lub jej prowadzenie jest szczególnie utrudnione.

 

Mogą to być np. lokalne sklepy, które nie istniały lub nie działały w sieci, jak również usługodawcy, którzy mogliby świadczyć usługi zdalnie.

 

Pomogę przenieść działalność do internetu np. poprzez utworzenie strony internetowej, sklepu internetowego, marketing, oprawy graficznej itp.

 

Mieszkańców proszę o zakupy w lokalnych, mniejszych sklepach i korzystanie z usług lokalnych usługodawców, którzy bez naszej pomocy mogą nie przetrwać tego kryzysu, a są to przecież często nasi znajomi, sąsiedzi.

 

Firmy zainteresowane wsparciem proszę o kontakt za pomocą poniższego formularza lub poprzez adres e-mail: jaworzno@upcpoczta.pl

 

Apel do mieszkańców; jeżeli znacie lokalną firmę/sklep w kryzysie, któremu można pomóc poprzez przeniesienie działalności do sieci to przekażcie proszę namiary. Pomoc jest bezpłatna!

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!